29. kolovoza u Splitu je održan BJJ Over Money turnir, na kojem je kotizacija iznosila samo 1 eur.

Na natjecanju je sudjelovalo preko stotinu natjecatelja, a uskoro ćemo objaviti intervju s dva osvajača viših kategorija, Brunom Vuksanom i Stipom Todorićem.

Rezultati su sljedeći :

 Split Open 2015 BJJ OVER MONEY 

Najbolji natjecatelj na turniru : Kristof Szucs

JUNIOR -70

1. Klement Bine – Tirana MMA Center
2. Luka Lisica – Alliance BD Split

JUNIOR +70

1. Djordje Krstajić – Mata Leao A-Force BJJ MNE
2. Ante Tolusic – JJK Uragan
3. Atino Franić – JJK Uragan

ADULT

FEMALE – Blue Belt

1. Emma Kamarić – MIrković BJJ
2. Antonela Zeka – Tirana MMA Center
3. Albiona Agollli – Tirana MMA Center

MALE – WHITE BELTS -70kg

1. Klement Bine – Tirana MMA Center
2. Petar Crmarić – JJK Uragan
3. Endi Ivanisevic – ROGER GRACIE ACADEMY-Split
3. Jakov Bikić – ROGER GRACIE ACADEMY-Split

MALE – WHITE BELTS -76kg

1. Toni Suta – Body Armor MMA
2. Luka Peričić – Alliance BD Split
3. Miloš Kovačević – Fenix (Kiki Melo) – Nova Uniao
3. Marek Hudek – Spartakus Fight Gym (SFG)

MALE – WHITE BELTS -82

1. Luka Živaljić – ROGER GRACIE ACADEMY-Split
2. Bruno WROBEL Lagator – Alliance BD Split
3. Ivan Skugor – ROGER GRACIE ACADEMY-Split
3. Mateo Colina – Frota Team Nogueira

MALE – WHITE BELTS -88

1. Marko Požega – ROGER GRACIE ACADEMY- Subos
2. Duje Bačić – Mill Hill Roger Gracie jiu jitsu team Šibenik
3. Roko Matas – Alliance BD Split
3. Jozef Johanik – Clube de jiu Jitsu pitbull

MALE – WHITE BELTS -94

1. Dino Moskatelo – Alliance BD Split
2. Kenan Nikšić – Rio Grappling BiH
3. Richard Szabo – Gracie Barra Hungary
3. Almir Kasalo – HR Brotherhood

MALE – WHITE BELTS -100

1. Boris Grassi – Alliance BD Split
2. Vedran Andrić – BJJ Kastav Alliance
3. Marin Reljanović – ROGER GRACIE ACADEMY-Split

MALE – WHITE BELTS +100

1. Tomislav NIkolić – ROGER GRACIE ACADEMY – Split
2. Miloš Kovačević – Fenix (Kiki Melo) – Nova Uniao

MALE – BLUE BELTS -70

1. Mate Galik – Gracie Barra Hungary
2. Ante Jukica Basic – Checkmat Team Neves Zadar

MALE – BLUE BELTS -76

1. Mate Galik – Gracie Barra Hungary
2. Ivan perković – ROGER GRACIE ACADEMY – Split
3. Ivan Matešić – ROGER GRACIE ACADEMY – Split
3. Ivan Perišić – Alliance BD Split

MALE – BLUE BELTS -82

1. Nenad Kokeza – ROGER GRACIE ACADEMY-Split
2. Danijel Bradarić – ROGER GRACIE ACADEMY-Split
3. Luka Lucić – Alliance BD Split
3. Renato Basha – Tirana MMA Center

MALE – BLUE BELTS -88

1. Ivan Marijanović – Lutador VG
2. Dino Janeš – Gracie Barra Croatia
3. Bruno Rudolfi – Alliance BD Split
3. Patrik Grunner – Spartakus Fight Gym (SFG)

MALE – BLUE BELTS -94
1. Danijel Armanda – ROGER GRACIE ACADEMY-Split
2. Hrvoje Vukelić – ROGER GRACIE ACADEMY-Split
3. Nikola Ančić – ROGER GRACIE ACADEMY-Subos
3. Domagoj Buklijaš – Alliance BD Split

MALE – BLUE BELTS -100 / +100
1. Marko Božić – ROGER GRACIE ACADEMY-Split
2. Bruno Xhaferi – Tirana MMA Center
3. Fuad Saracevic – S.D. ACTIVE
3. Dragan Smolčić – Alliance BD Split

MALE – PURPLE -70/-76
1. Sándor Lakatos – Gracie Barra Hungary
2. Julian Maloku – Tirana MMA Center

MALE – PURPLE -82
1. Lovre Jurin – Checkmat Team Neves Zadar
2. Ivor Tokić – Rio Grappling Club BiH
3. Aljosa Grassi – Alliance BD Split

MALE – PURPLE -88
1. David Keszler – Gracie Barra Hungary
2. Ivan Krpelnik – MIrković BJJ
3. Ivan Sumić – ROGER GRACIE ACADEMY-Split

MALE – PURPLE -94
1. Bruno Vuksan – Checkmat Team Neves Zadar
2. Dominik Livaja – BJJ OSIJEK TENJA
3. Tarik Varešanović – S.D. ACTIVE

MALE – PURPLE -100 / +100
1. Kristof Szucs – Gracie Barra Hungary
2. Martin Buday – Clube de jiu Jitsu pitbull
3. Antonio Ljušanin – Alliance BD Split

MALE – BROWN -70
1. Marko Jokmanović – Mata Leao A-Force BJJ MNE
2. Masafumi Matsumoto – Reversal Gym Redips

MALE – BROWN +70
1. Stipe Todorić – Lutador VG
2. Mladen Jokmanović – Mata Leao A-Force BJJ MNE

MALE – BLACK/BROWN
1. Stipe Todorić – Lutador VG
2. Matko Kvesić – Alliance BD Zagreb
3. Masafumi Matsumoto – Reversal Gym Redips
3. Marko Jokmanović – Mata Leao A-Force BJJ MNE

ABSOLUTE – MALE – WHITE
1. Kenan Nikšić – Rio Grappling BiH
2. Luka Živaljić – ROGER GRACIE ACADEMY-Split
3. Almir Kasalo – HR Brotherhood

ABSOLUTE – MALE – BLUE
1. Srdjan Boskovic – Mata Leao A-Force BJJ MNE
2. Nikola Ančić – ROGER GRACIE ACADEMY-Subos
3. Ante Jukica Basic – Checkmat Team Neves Zadar
3. Ivan Marijanović – Lutador VG

ABSOLUTE – MALE – PURPLE
1. Kristof Scucs – Gracie Barra Hungary
2. Antonio Ljušanin – Alliance BD Split
3. Bruno Vuksan – Checkmat Team Neves Zadar
3. Lovre Jurin – Checkmat Team Neves Zadar

TEAM RESULTS:

1. ROGER GRACIE ACADEMY-Split – 63
2. Gracie Barra Hungary – 55
3. Alliance BD Split – 38
4. Mata Leao A-Force BJJ MNE – 31
5. Lutador VG – 28
6. Checkmat Team Neves Zadar – 24
7. Rio Grappling BiH – 15
8. MIrković BJJ – 12
9. ROGER GRACIE ACADEMY- Subos – 12
10. Reversal Gym Redips – 10
11. Body Armor MMA – 9
12. JJK Uragan – 7
13. Fenix (Kiki Melo) – Nova Uniao – 4
14. Clube de jiu Jitsu pitbull – 4
15. Mill Hill Roger Gracie jiu jitsu team Šibenik – 3
16. BJJ Kastav Alliance – 3
17. Gracie Barra Croatia – 3
18. BJJ OSIJEK TENJA – 3
19. Alliance BD Zagreb – 3
20. Spartakus Fight Gym (SFG) – 2
21. HR Brotherhood – 2
22. S.D. ACTIVE – 2
23. Frota Team Nogueira – 1

Share The Story

About the author

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *